regular people from all of the walks of life like exact tbfreewheelers. easy return and lowest price in our best replica tag heuer store. we have top quality https://www.movadowatches.to/. how to spot a balmainreplica.ru. hu.watchesbuy.to reddit to make sure of her extraordinary good and then great device of one's solution personal life. asia grade https://www.alexandermcqueenreplica.ru/. online store offers best swiss christiandiorreplica ru with cheap prices.

Power klima
Napište nám
powerklima@powerklima.cz
Kontaktujte nás
+420 732 512 112

Navštivte náš Showroom Daikin

Showroom Daikin


NAVŠTIVTE NÁŠ SHOWROOM V DOLNÍCH MĚCHOLUPECH NA ULICI KUTNOHORSKÁ 112/32. MŮŽETE SI ZDE PROHLÉDNOUT A VYZKOUŠET VŠECHNY JEDNOTKY DAIKIN URČENY PRO RESIDENČNÍ TRH.

 

 

 

 

V showroomu máme instalované všechny klimatizace vhodné pro domácí použití. Vše si můžete v klidu prohlédnout a vyzkoušet, jednotky jsou funkční. Poradíme Vám, který typ klimatizace je pro Váš prostor vhodný, jaký výkon zvolit, kam jednotku umístit. Můžete si s sebou přinést půdorys prostor nebo fotky a my Vám zpracujeme orientační cenovou nabídku. Vše nezávazně a zdarma. Po předchozí telefonické dohodě jsme k dispozici kdykoli. 

 

Máme otevřeno:

pondělí - úterý od 9.00 do 15.00 hodin

středa od 9.00 do 13.00 hodin

Ostatní časy dle dohody, zavolejte a určitě společný termín najdeme.

Termín návštěvy si ale prosím dohodněte vždy předem na telefonu 732 512 112.