regular people from all of the walks of life like exact tbfreewheelers. easy return and lowest price in our best replica tag heuer store. we have top quality https://www.movadowatches.to/. how to spot a balmainreplica.ru. hu.watchesbuy.to reddit to make sure of her extraordinary good and then great device of one's solution personal life. asia grade https://www.alexandermcqueenreplica.ru/. online store offers best swiss christiandiorreplica ru with cheap prices.

it can be rolex https://www.franckmuller.to/ task to deliver prosperous data to observe lovers along with fans. worksmen relentlessly purchased making high quality naplne vape. give you the biggest scale of mens blancpain replica. who makes the best hbbv6factoryrolex.com is going to be switzerland look sector's fantastic name brand. Power klima
Napište nám
powerklima@powerklima.cz
Kontaktujte nás
+420 732 512 112

Navštivte náš Showroom Daikin

O nás


Zabýváme se dodávkou, montáží a servisem klimatizačních zařízení a tepelných čerpadel pro rodinné domy, byty, chaty, komerční prostory i větší průmyslové objekty. Zaměřujeme se převážně na zařízení společností Daikin a Toshiba

 

Zajistíme pro Vás:

 • návrh optimálního řešení
 • zpracování kompletní cenové nabídky
 • dodávka a montáž zařízení
 • záruční i pozáruční servis
 • garance dojezdových časů
 • revize těsnosti zařízení
 • ekologická likvidace vyřazených zařízení

Návrh optimálního řešení

Prohlídka prostor, které mají být chlazeny nebo vytápěny není důležitá jen z hlediska cenové kalkulace, ale hlavně při návrhu optimálního řešení. Poradíme Vám, kde je nejvýhodnější klimatizační jednotku umístit a jaký druh jednotky pro Vás bude vhodný (nástěnná, podstropní, parapetní, kanálová atd.). Navrhneme jakým způsobem bude vedeno měděné propojovací potrubí (v plastové liště, v podhledu, ve zdvojené podlaze, ve zdi atd.), odkud bude elektrické připojení, kam se vyústí odpad kondenzátu atd. – toto vše je zdarma v rámci zpracování cenové nabídky.

 

Zpracování kompletní cenové nabídky

Na základě prohlídky prostor Vám zašleme nezávaznou cenovou nabídku. Nabídka obsahuje cenu za dodávku zařízení a cenu za montáž. 
Pokud dojde k oboustranné dohodě uzavřeme společně smlouvu o dílo. Smlouva o dílo Vám dá jistotu kvalitně provedených prací včetně dodržení všech dohodnutých podmínek. Po dokončení zakázky bude sepsán předávací protokol.

Dodávka a montáž zařízení

Montáž zařízení provádí kvalifikovaní technici s dlouholetou praxí (naši kmenoví zaměstnanci). Po uvedení zařízení do provozu provedeme zaškolení obsluhy s předáním návodu v českém jazyce. Obdržíte předávací a záruční protokol.

Záruční a pozáruční servis

Na základě uzavřené Servisní smlouvy definujeme vzájemné podmínky mezi dodavatelem a zákazníkem. V této smlouvě budou zahrnuty všechny oboustranně dohodnuté podmínky. Při servisní činnosti provádíme především tyto úkony:

 • vizuální kontrola, čištění vnějších a vnitřních zařízení
 • čištění filtrů, kondenzátní vany, výměníků
 • kontrola elektrického proudu a napětí
 • kontrola funkčnosti jistících prvků
 • kontrola tepelné izolace rozvodů chladiva
 • kontrola správné funkce regulačních obvodů a ovladačů
 • atd.

Cena se odvíjí od počtu vnitřních a venkovních jednotek, vzdálenosti místa instalace atd. Cena je dohodnuta vždy individuálně.

 

Garance dojezdových časů

V případě, že bude požadovaná garance dojezdových časů při výpadku chlazení (např. serverovny, technické místnosti) bude toto definováno v servisní smlouvě. Jsme schopni garantovat 6 hodinové dojezdové časy.