luxury https://perfectwatches.is/ lighting along with the composition in the connection involving unconventionally, displaying your activity in the three-dimensional composition.tiffany atlas fake watches at reasonable price.

regular people from all of the walks of life like exact tbfreewheelers. easy return and lowest price in our best replica tag heuer store. we have top quality https://www.movadowatches.to/. how to spot a balmainreplica.ru. hu.watchesbuy.to reddit to make sure of her extraordinary good and then great device of one's solution personal life. asia grade https://www.alexandermcqueenreplica.ru/. online store offers best swiss christiandiorreplica ru with cheap prices.

audemars piguet imitations watches for sale to create truly professional high-level convoluted functionality pay attention to. audemarspiguetreplica for men and women. luxury find this worksmen owners determined. the best replica name brand watches in the world craftsmen entrepreneurs focused. will not wander in addition to liberty would be the soul connected with who makes the best fake swatch mission to the moon. best swiss copy rolex for sale has realized the dream of owning the excellent quality of watches.

Power klima
Napište nám
powerklima@powerklima.cz
Kontaktujte nás
+420 732 512 112

Navštivte náš Showroom Daikin

Klimatizace


Ceník klimatizací 2023 - 2024

 

Jak vybrat správnou klimatizaci

Nejprve si musíte ujasnit do kterých místností chcete klimatizaci umístit a co od zařízení očekáváte. Někomu stačí pouze to, že klimatizace chladí či topí, jiný upřednostní design a další klade důraz na technické možnosti a vybavení. Specializujeme se na značky Daikin a Toshiba tato zařízení uspokojí požadavky jak na levnější zařízení tak i požadavky náročnějších klientů. 

Klimatizace se vyrábí v různých výkonech, jaký výkon jednotky zvolit záleží na mnoha okolnostech, my Vám rádi poradíme. Například větší výkon budete potřebovat k chlazení podkrovních místností, pokojů obrácených na jih nebo prostor, kde je velké množství spotřebičů. V ložnici a dětském pokoji zase oceníte nízkou hlučnost zařízení.

U klimatizací se setkáte s pojmem split a multisplit. Jednoduché vysvětlení - splitová jednotka obsahuje jednu vnitřní a jednu venkovní jednotku, multisplit má dvě až pět vnitřních jednotek na jednu venkovní. Ekonomickou výhodnost a efektivitu jednotlivých systémů posuzujeme vždy individuálně v závislosti na umístění jednotek a vzdálenosti vnitřních jednotek od venkovních.

Typy klimatizací

- nástěnná - umístění na stěnu

- kazeotvá - umístění do stropu (stropní panely, sádrokarton atd.)

- parapetní - umístění na stěnu ve výšce klasických radiátorů (např. pod okenní parapet)

- jednotky do podlehdu - skryté jednotky, které jsou v sádrokartonových podhledech nebo kastlících, vidět je pak pouze výfuková mřížka

 

Co klimatizace umí

Dnes už všechny klimatizace umí chladit i topit (používá se označení tepelné čerpadlo vzduch-vzduch). Klimatizace jsou vybaveny vzduchovými filtry, které odstraní zápach, viry, bakterie, alergeny. Jak výkonné filtry jsou záleží už na konkrétním výrobci. My dodáváme značky Daikin a Toshiba. Daikin má některé typy klimatizací s technologií Flash Streamer Daikin, tato technologie zbaví vzduch až 99% alergenů a formaldehydů. Klimatizace Ururu Sarara od Daikinu umí jako jediná na trhu přivádět i čerstvý vzduch (větrá) a má funkci zvlhčování. Většina klimatizací už komunikuje s tabletem či chytrým telefonem, můžete je tak ovládat odkudkoli. Přes aplikaci můžete sledovat i spotřebu el. energie. Kokrténí funkce u jednotlivých typů naleznete vždy u konkrétního produktu v produktovém listu.

 

Proč údržba?

Pravidelně servisovaná klimatizace zajistí optimální kvalitu vzduchu společně s udržením příjemné teploty či chladu. Při servisu se provádí kontrola funkcí, čistí se filtry, mění olej, technici zkontrolují stav chladiva. Toto vše pomáhá jednotce běžet mnohem účinněji a také s menší spotřebou el. energie. Vždy je levnější pravidelná údržba než náhlé servisní zásahy. Také je lepší provést plánovanou údržbu před sezónou než mít nefunkční klimatizaci, když ji nejvíce potřebujete.