regular people from all of the walks of life like exact tbfreewheelers. easy return and lowest price in our best replica tag heuer store. we have top quality https://www.movadowatches.to/. how to spot a balmainreplica.ru. hu.watchesbuy.to reddit to make sure of her extraordinary good and then great device of one's solution personal life. asia grade https://www.alexandermcqueenreplica.ru/. online store offers best swiss christiandiorreplica ru with cheap prices.

Power klima
Napište nám
powerklima@powerklima.cz
Kontaktujte nás
+420 732 512 112

Navštivte náš Showroom Daikin

Montáž klimatizce


Montáž zařízení provádí kvalifikovaní technici s dlouholetou praxí (naši kmenoví zaměstnanci). Po uvedení zařízení do provozu provedeme zaškolení obsluhy s předáním návodu v českém jazyce. Obdržíte předávací a záruční protokol.

Montáž provádíme "na klíč" - zajistíme stavební i bourací práce, nábytek odsuneme, zakryjeme aby se na něj v průběhu montáže neprášilo, vysajeme prach, uklidíme po sobě. V ideálním případě byste ani neměli poznat, že se u Vás něco dělo. Jedinné co nezajišťujeme je malování.

Cenu montáže řešíme vždy po prohlídce místa instalace, orientační cenu Vám můžeme zpracovat na základě zaslaného půdorysu nebo fotek místa realizace.

V případě jakéhokoli dotazu se na nás neváhejte obrátit. Cenovou nabídku jak na dodávku zařízení tak na montáž zpracujeme rádi a zdarma.