Mini Cup Max MIWU are considered to be their number one accessory.atvs optimus disposable vape 600 puffs rosa grapefrukt rolex is one representative of superb watchmaking crafts. Power klima
Napište nám
powerklima@powerklima.cz
Kontaktujte nás
+420 732 512 112

Navštivte náš Showroom Daikin

Jak ušetřit s klimatizací


Dnes již všechny klimatizace fungují jako tepelné čerpadlo vzduch - vzduch. Po jejich instalaci můžete tedy požádat svého poskytovatele elektrické energie o změnu distribuční sazby za levnější dvoutarifovou sazbu D56d. Nelze to provést vždy, ale pokud instalujeme více vnitřních jednotek, tzv. multisplitové provedení, je většinou změna sazby možná. Už před případnou instalací můžete požádat poskytovatele el. energie o sdělení podmínek pro přiznání levnější sazby a prověříme, zda  budou ve Vašem případě podmínky splněny.

Obecné podmínky pro získání dvoutarifové sazby D56d 

příkon tepelného čerpadla musí činit nejméně 40 % příkonu odpovídajícího hodnotě hlavního jističe před elektroměrem v odběrném místě nebo výkon tepelného čerpadla odpovídá tepelným ztrátám vytápěného objektu. Hodnota tepelné ztráty je v případě novostavby uvedena již v projektu, pro starší domy je třeba získat energetický průkaz objektu.